درباره ما

فروشگاه روسری نصیف

مجموعه ما از سال 1396 پا به عرصه فعالیت در بازار پوشاک کشور گذاشته و هدف اولیه از تشکیل آن ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت بوده است.
شعار ما در این راه "بهترین ها برای بهترین ها" است، و همواره رضایت مشتریان سر لوحه عملکردمان قرار دارد.
تلاش و همت گروه نصیف همیشه بر این اصل استوار است که محصولاتی با کیفیت و متنوع از بهترین برندهای داخلی و وارداتی با معقول ترین و مناسب ترین قیمت برای شما عرضه شود.
آسان سازی ثبت سفارش ها ، پاسخگویی 24 ساعته ، تنوع در روش ارسال محصولات و ارسال در اسرع وقت به منظور تحقق اهداف و رضایت شما عزیزان ، همواره مورد تاکید مدیریت محترم مجموعه قرار داشته است.
شما می توانید در تمام شبانه روز از طریق راه های ارتباطی از قبیل صفحه اینستا گرام ، کانال تلگرام ، ایمیل و تلفن که لینک های دسترسی آن در سایت موجود است با ما در تماس باشید.
ارسال محصولات توسط پست به صورت رایگان بوده و مدت زمان وصول مرسوله با توجه به عملکرد اداره پست و فاصله شهرستان مقصد بین دو تا پنج روز کاری می باشد.
برای عزیزان ساکن شهر تهران امکان ارسال از طریق پیک نیز فراهم است که هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.
تعویض و جابه جایی صرفا مشمول اقلام ایراددار می باشد لذا در صورت وجود ایراد در محصول ارسالی مراتب را حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از دریافت مرسوله به اطلاع ما برسانید. بدیهیست هزینه پستی اقلام ایراد دار مرجوعی تا سقف بیست هزار تومان به حساب خریدار واریز خواهد شد.
عزیزانی که مایل به دریافت "کد رهگیری مرسوله" خود می باشند می توانند از طریق لینک "رهگیری مرسولات پستی" موجود در سایت اقدام نمایند.